– Å vinne Årets butikk er en enorm anerkjennelse av innsatsen som legges ned hver eneste dag i butikken. Dette er først og fremst en lagseier, og jeg er veldig stolt av kollegaene mine, sier butikksjef Camilla Lindmark ved Coop Prix Hokksund i en melding til Eikernytt.no.
– Jeg vil også takke de faste kundene våre spesielt – de som velger oss i hverdagen. De er ryggraden for butikken for å skape en bærekraftig økonomi med friske varer hele uka, sier hun.
Denne uken var butikksjefer, driftsapparat og kjedeledelsen i Coop Prix samlet på Gardermoen. Formålet med samlingen var faglig påfyll, erfaringsutveksling og inspirasjon, mens kvelden ble avsluttet med kåringer av årets butikker i kjeden.
Det deles ut priser for årets butikk i Coop Prix i liten klasse og stor omsetningsklasse. Coop Prix Hokksund er vinner av liten klasse.
Prisen Årets butikk i Coop Prix går til den butikken som utmerker seg mest totalt sett, basert på nøkkeltall som blant annet omsetningsutvikling og kundetilfredshet, blant kjedens 250 butikker.
– Vi er opptatt av å være en lokal butikk som kundene våre, som også eier oss, kan stole på. Derfor jobber vi hele tiden for å levere gode handleopplevelser. At dette blir lagt merke til over tid, betyr veldig mye for oss, avslutter butikksjefen.









FLERE SAKER
Bor du i Svelvik, Hokksund eller Sigdal, og drømmer om å jobbe som brannkonstabel?
Presten som satte Eiker på kartet
Snart kommer årets asfalt på veiene i Buskerud