To brødre og en bass
Denne originale trioen byr på en sjarmerende miks av bygdepop, Buskerud-blues og gamle norske revylåter med humoristisk snert og musikalsk finesse. De loves både sportsromantikk, palmesus og et skråblikk på norsk hverdag slik den en gang var – alt pakket inn i varme harmonier og leken fremførelse.
Trioen består av de to brødrene Bent og Trond Bredesen, samt bassist Pål Reinertsen – alle med solid fartstid fra blant annet Jonas Fjeld Band og revyscener landet rundt. Dette blir en ettermiddag med smil, minner og varme toner.
Funky Slippers:
På kveldstid trår Funky Slippers til med sitt funky, lekne og energiske uttrykk – perfekt for dem som liker god musikk, dans og et snev av nostalgi. Bandet fra Asker og Drammen spiller funk, soul og pop slik du nesten kjenner det fra før – men med en helt egen vri.
De blåser nytt liv i gamle favoritter og skaper feststemning uansett om du elsker funk, eller bare vil ha en morsom og musikalsk pinsekveld ute.









FLERE SAKER
Historietimen er tilbake på Onkel Thor
Ny bok om andre verdenskrig i Buskerud får internasjonal oppmerksomhet
Rekordoppslutning for sesongåpning på «Kunstlabben»