To brødre og en bass
Denne originale trioen byr på en sjarmerende miks av bygdepop, Buskerud-blues og gamle norske revylåter med humoristisk snert og musikalsk finesse. De loves både sportsromantikk, palmesus og et skråblikk på norsk hverdag slik den en gang var – alt pakket inn i varme harmonier og leken fremførelse.
Trioen består av de to brødrene Bent og Trond Bredesen, samt bassist Pål Reinertsen – alle med solid fartstid fra blant annet Jonas Fjeld Band og revyscener landet rundt. Dette blir en ettermiddag med smil, minner og varme toner.
Funky Slippers:
På kveldstid trår Funky Slippers til med sitt funky, lekne og energiske uttrykk – perfekt for dem som liker god musikk, dans og et snev av nostalgi. Bandet fra Asker og Drammen spiller funk, soul og pop slik du nesten kjenner det fra før – men med en helt egen vri.
De blåser nytt liv i gamle favoritter og skaper feststemning uansett om du elsker funk, eller bare vil ha en morsom og musikalsk pinsekveld ute.

FLERE SAKER
Allsidig tilbud på Fossesholm denne sommeren
Sangere i kø for The Voices of Øvre Eiker
Dilettantene inviterer til poetisk post-punk med jazzinnslag