De to første regionscupene ble arrangert i Grimstad og Larvik. Denne helgen møttes 90 spillere i alderen 9-80 år fra 12 klubber til dyst.
Dette ble et helt spesielt stevne siden den gamle hallen brant ned i 2017 og den nye hallen åpnet rett før pandemien, men da stoppet all aktivitet opp. Det resulterte i at de fleste av de nye spillerne forsvant, men nå blomstrer bordtennismiljøet igjen. Mange unge debuterte for første gang på et stevne.
Lokale klubber som var representert var Modum, Drammen og Eiker.
Resultatmessig utpekte Kristin Sandberg seg med 3. plass i Herrer åpen, samt Hans Dalberg med en 3. plass i herrer D samt Lars Kyllingstad med en 5. plass. Alle fra Eiker BTK.
I Herrer Junior vant Julian Baardseth fra Modum. Markus Knigge fra Drammen kom på 3. plass.
I Gutter 13 greide både Nicolai Brattberg og Alfred Davidsson begge Drammen en 5. plass. Julian Larsen Andreassen fra Modum kom på 5. plass i Gutter 11.
Klubben har søkt om nytt stevne i februar 2023.



FLERE SAKER
Her lå en viking i en båtgrav. Hvor ble det av ham og båten?
Vestfossen Marken over på nye hender
Sjøsatte MS Eikern etter omfattende vedlikehold