12. april 2024

Din lokalavis på nettet – Nært og nyttig

Disse skal konfirmeres i Eiker-bygdene denne våren

Her finner du alle navnene på årets konfirmanter i Øvre Eiker og tidligere Nedre Eiker. Konfirmasjon i Mjøndalen er ikke før til høsten slik at disse navnene kommer i avisa først da.
Annonse

Humanistiske konfirmanter i Eiker – Hokksund Kultursal 6. mai

Jan Martin Aasen, Sofie Nyberg Andersen, Oliver Augestad, Matias Djupvik Fjeldheim, Benjamin Seye Evjen, Even André Gustavsen Sollid, Linus Hansen, Czarimel Nicole Haugane, Mattis Haugnæss, Adrian Herregården, Jonas Toldnes Horne, Kasper Brandvold Israelsen, Johannes Levi Jacobsen, Vetle Elias Sandbekk Johansen, Emil Helbostad Johnsen, Isak Chrisander Kildal, Oliver Lund, Mathilde Aurora Mehren, Stella Valpuri Hansen Nilsen, Nicolai Nordnes Vislie, Eskil Ottersbo Nyhus, Emilie Richardsen, Morten Kristoffer Stryken, Devran Grønvold Türkmen, Natalie Fønnebø Øverby, Helene Bergh, Victor Byman Martinsen, Tyra Hell- Elverum, Linnea Dammen Heyerdahl, Emrik Hofsø, Leander Hofsø, William Johnsen, Adrian Kile Engebretsen, Ronja Fridheim Kristiansen, Mikkel Fureid Larsen, Tiril Larsen, Nora Lassegård Hansen, Nora Marie Moen, Eljar Andreas Myhre, Johanne Nyhus Løkken, Julie Nyhus Løkken, Even Reitan Olsen, Johanna Rodrigues-Bøe, Madicken Løwe Rygh, Victoria Skibrek, Thea Gjerde Solløs, Silje-Kristine Stustad Sørlie, Karoline Twist-Wilthil, Storm Alexander Brekke Ardraa, Tilde Bunæs Burud, Oda Ruud Eriksen, Marius Evjen, Linus Hernø Gabrielli, Sondre Nikolai Heimsæter, Kevin Hermansen, Sander Hiåsen, Ronja Christine Irestedt Horne, Adrian Korsbøen Hæg, Isak Jørgensen, Marie Knivestøen, Magnus Krekling, Bjørn Nakkestad-Kaasa, Jack Prouton, Linnea Bakke Ringdal, Linnea Rølsåsen, Guro Røsaas-Røren, Nicolai Hårvik Solum, Lucas Thoresen, Jørgen Tveit Olsen, Amalie Tveter Huseby og Jarle von Sadowsky.

Annonse

Humanistiske konfirmanter i Eiker – Hokksund Kultursal 7. mai

Christian Aasengen, Lilly Austdal-Brekke, Tomine Andrea Bentzen, Mille Skotvedt Bjørnsen, Markus Scooter Boberg, Gabriella Forthun Kile, Theodor Granerud Holmboe, Jason Hellebø, Karoline Dahl Jacobsen, Isaac Johansen, Marte Kambestad-Grefsrud, Liam Kodahl Torgersen, Cedrik Lundhaug Kristiansen, Emil Nordmark Motzfeldt, Noah Myrvold, Lucas Nevermo Steiro, Milian Nilsen-Eng, Magnus Norstrøm-Steen, Bjørn-Thomas Olsen Aulie, Nicoline Skjønhaug-Vekseth, Olav Lid Strysse, Martin Østheim Dalberg, Secilia Hemmingsen, Benjamin Rygh-Olsen, Leah Maria Bjertnes Aabye, Heine Solstad Antonsen, Thea isabell Arnesen, Andreas Hertaas Bergh, Emil Darre Erikssøn, Mohamed Gawara, Noah Grønlie Thorbjørnsen, Oliver Houge Gåserød, Chris Rottbøll Hansen, Marius Hæg Dale, Kine Synnøve Høiås, Aleksander Kleven, Torkel Koch Sigbjørnsen, Laurits Alexander Krog, Rebecca Ann Liahagen-Helgevold, Mathias Lien Paulsen, Emma Aurora Rhodén Nordahl, Emma Amalie Ruud Hansen, Dag Eirik Røren, Melina Teien Knapskog, Målfrid Torsøe-Lyngmyr og Mariell Christiane Bogen Wahl.

Konfirmanter i Nedre Eiker kirke

Søndag 7. mai kl. 10.00 og 12.30:
Albert Ingason Sommerstad, Camilla Themte, Cassandra Kristoffersen Syvaldsen, Eivind Baklid Olsen, Ella Sofie Tunja Haagensen, Emilie Wernersen Gjertsen, Hedda Tennebø, Haakon Borgersen Holst, Joachim Andre Holm, Josefine Collett-Østensen, Josefine Våge Sandvold, Kaisa Seim Krogh, Kaja Christiansen Vang, Leon Trentadue, Linda Aelia Farah, Linnea Heen Fjeldheim, Liam Lundgreen Kristiansen, Magnus Nordby Røren, Marthe Gjerde, Mia Aurora Korsgården Høgalmen, Mille Brox-Nikolaysen, Oliver Sjølie Morken, Oscar Mathisen, Rochelle Angel Malixi, Sondre Næsset Hansen og Thea Malene Nedberge Johansen.

Lørdag 13. mai kl. 10.00 og 12.30:
Andreas Tollefsen, Christiane Holst Johansen, Eda Marie Halseth, Emil Johan Hereid Arnesen, Filippa Jellum Skjønberg, Hanna Skram Johansen, Ida Henriksen, Jens Arne Johnsrud, Kevin Nicolay Vik, Louise Obbekjær Hansen, Malin Burud, Mats Syvertsen Kleven, Philip Alexander Hansen-Eriksen, Richard Lesteberg With, Stine Brurberg Veberg og Theo Leander Ek Kristensen.

Søndag 14. mai kl. 10.00 og 12.30:
Bertine Moen Johansen, Elias Nilsen, Fredrik Lande Skretteberg, Ida Løkken-Christoffersen, Jenni Rustad, Katie Aakvik, Leah Iselin Kristoffersen, Lukas Knigge, Malin Alvim Bentsen, Mari Green Kopstad, Martin Bay-Grøstad, Martin Skjørdal Bommen, Mathilde Albrecht Olsen, Selma Haugvoll, Stella Horn Husmo, Tuva Hole Bentsen og William Eugen Teige Grosvold.

Kirkelige konfirmanter i Øvre Eiker 2023

Haug kirke lørdag 6. mai og søndag 7. mai.

Vestfossen kirke lørdag 13. mai og søndag 14. mai

Fiskum kirke søndag 28. mai

Bingen kapell lørdag 3. juni og Bakke kirke søndag 4. juni.

Abelone Josefine Axelson, Aksel Saastad Hogganvik, Albert Thielemann-Hansen, Alexandra Andras, Alma Lovisa Johansson, Alva Fossholt Olsen, Angelica Marie Enberget Rustgård, Arian Strøm, Arvid Hårnes Krogsund Lobben, Athina Taftazani og Aurora Josefine Kihle Nylende.

Betina Renee Høiaas, Birger Kristoffer Loe Bermingrud, Brage Alexander Stengel Neverlien, Camilla Rabben, Christian Tinius Smedsrud Holmen, Daniel Ruud, Edvard Enget, Eirik Thorud, Elina Lie Rolfsen, Elisabeth Teigen Gullestad, Elise Strysse Myrvang, Elliot Vernsskog Strand, Emilie Olafsen Øverland, Emine Landsverk Rønneberg, Emma Alida Hassel Solbakken, Erle Bergo, Felicia Maria Bäckman Nygaard, Filip Jakobsen, Freja Hole Bakkene og Frøy Bøe Løkke.

Halvor Hovind, Halvor Mortensønn Aasand, Henrik Bergheim Rønning, Herman Austdal-Guneriussen, Håkon Jansen-Moen, Håkon Leander, Haakon Olai Eriksen, Håvard Hole Kvale, Ingrid Hæhre Magnus, Isak Andersen Guterud, Isak Hildershavn Standnes, Isak Emiil Syvertsen, Iselin Rognmo Sørås, Iselin Amundsen Ørmen, Jakob Wegner Sandbakken, Johan Leander, Johan Oliver Alexander Fredriksen, Jonas Hagen, Jonas Kristensen Jacobsen, Julia Støa Haare, Julie Hagen, Julie Rasmussen og Julie Hagen Weman.

Kajsa Evina Bollerud Torgersen, Kevin-André Overaa Falck, Kristian Tomik, Kristine Ludvigsen Johansen, Kristine Sørensen, Leah Gulbrandsen Johanson, Leander Mathisen Johannessen, Linnea Berg, Linnea Ørmen Johannessen, Linnea Svendsen, Linnea Aannestad, Linus Ekholdt Holmen, Lotte Skakstad Olaussen, Lucas Kåseth, Lucas Alexander Stærkeby og Lucas Emil Isachsen.

Malin Lislelid Kåseth, Malin Elisabeth Jyhne-Brevik, Mari Endung Berger, Mari Helle, Mari Melbø Tajet, Marianne Haug Teigen, Marie Kaspersen, Marius Skogsberg Skjeppestad, Martin Bjerk Bjerk, Martin Tveita Kjelby, Martin Eide Sandstad, Martinius Normann Syversen, Matilde Sønju Ellingsen, Matilde Hovde Pettersen, Mats Gajda Krekling, Max Marinius Skar-Thoren, May Elisabeth Perry, May Kristin Haug Røkeberg, Melissa Schüffner, Melissa Bjørnson Berntsen, Mia Evensen Mojaren, Mia Strand Lien, Michael Andre Myhre Syvertsen, Michelle Berget, Mille Fornes Berg, Mille Karlsen og Mille Helene Skaar Kjos.

Naomi Gunnarsdottir Solberg, Naomi Aarskog, Nathaniel Aasen Johannessen, Nora Sofie Andersen, Oda Maria Lupnaav-Johnsen, Oline Solbakken, Oliver Rekdal Henriksen, Oliver Kummen Thorstensrud, Oskar Tveranger Nyheim, Petter Sveaass Teigen, Philip Becher Botterli, Robert James Junior Langeland, Samuel Leversby, Sandra Madelen Aasmundrud, Sara Sofie Kristensen Carlsen, Shalom Ghebreyesus, Sienna Sahai, Signe Aass Mathiesen, Silje Nedberg Rønningen, Simen Jakobsen, Simon Haugen, Sindre Enger Skaugen og Synne Yun Herlofsen.

Thea Hasle Falleth, Thea Meyer, Thea Elisabeth Strehlin, Thea Emilie Letmolie, Theodor Lia Steinmoen, Theodor Maximus Ringstad Jenshagen, Thora Mathilde Helgerud Langørgen, Tilde Thon Kjos, Tobias Marhaug Sauar, Vakaris Vilhelm Birskys, Vetle Fiskum, Viktoria Johannessen, Vilde Groseth, Vilde Solberg Larsen, Aase Marie Letmolie og Aasmund Bollerud Elde.

Del:
Annonse